Wielkość czcionki:

A A+ A++

Młodzież z Uniejowa z wizytą w Trójmieście

Młodzież z Uniejowa z wizytą w Trójmieście

W 3-dniowej wycieczce do Trójmiasta na początku czerwca uczestniczyła grupa 25 uczniów gimnazjum, wybranych spośród osób z najlepszymi wynikami i najbardziej zaangażowanych w społeczne życie szkoły. Uczniom towarzyszyły Pani Dyrektor, nauczyciele oraz przedstawiciel Urzędu Miasta w Uniejowie Karolina Smętkiewicz – Inspektor ds. Promocji. Inicjatorem i gospodarzem wycieczki był przedstawiciel Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, pomysłodawca konkursu, Pan Wojciech Fułek. Dzięki współpracy Ubezpieczyciela z Sopotu oraz burmistrza Józefa Kaczmarka uczniowie Zespołu Szkół w Uniejowie poznali jedno z najbardziej popularnych nadmorskich uzdrowisk.

Więcej informacji na temat wizyty uczniów w Sopocie można przeczytać na stronie www.uniejów.pl

Zapraszamy do zapoznania się z czasopismem wydawanym przez Urząd Miasta w Uniejowie, gdzie został zamieszczony artykuł nt. wyjazdu uczniów do Sopotu  –  ZOBACZ

Zachęcamy do pobrania kolorowanek przygotowanych przez Urząd Miasta w Uniejowie w  ramach projektu pt. ,,Uzdrowiska przyjazne przyrodzie“ realizowanych i sfinansowanych z nagrody w konkursie EKO HESTIA SPA – edycja 2016, organizowanym przez Grupę ERGO Hestia S.A. i Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP.

Pomaluj Polskie Uzdrowiska

Pomaluj Uniejów