Wielkość czcionki:

A A+ A++

Wyremontowane mostki w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie zapraszają spacerowiczów

Wyremontowane mostki w Parku Zdrojowym  w Konstancinie-Jeziornie zapraszają spacerowiczów

Park Zdrojowy i znajdująca się w jego sercu tężnia solankowa niezmiennie od lat przyciągają turystów i kuracjuszy z całego województwa, kraju, a nawet z zagranicy. Konstancin-Jeziorna jest atrakcyjny o każdej porze roku. To idealne miejsce do spacerów i dłuższych pieszych wycieczek. Przechadzki po Parku Zdrojowym lub wzdłuż rzeki Jeziorki są wspaniałym i zdrowym sposobem spędzaniem czasu dla wszystkich a teraz można spacerowac po wyremontowanych i pięknie prezentujących się mostkach.

Drewniane mostki w Parku Zdrojowym zostały poddane gruntownej renowacji. Spacerowicze już mogą przechodzić i podziwiać efekty tych prac, a z mostków przyglądać się rzekom Jeziorce i Małej.

Każdy z pięciu mostków, w tym cztery nad rzeką Małą i jeden nad Jeziorką, został drobiazgowo odnowiony. Wymieniono uszkodzone deski, pozostałe oczyszczono, a wszystkie pokryto impregnatem, zabezpieczono też antykorozyjnie metalowe elementy mostków. Wszystko to wykonała firma Osuszanie budynków Janusz Podgórny z Nowej Rudy za kwotę ponad 29,7 tys. zł. Park Zdrojowy zaprasza do odwiedzin przez cały rok.

 

Źródło: www.konstancinjeziorna.pl