Wielkość czcionki:

A A+ A++

Kołobrzeskie Obchody Światowego Dnia Turystyki

Kołobrzeskie Obchody Światowego Dnia Turystyki

W dniu 29 października 2014 r. w Hotelu Baltic Plaza mediSPA&fit odbyły się Kołobrzeskie Obchody Światowego Dnia Turystyki.  W ich trakcie dokonano podsumowania przebiegu sezonu letniego oraz działań promocyjnych prowadzonych przez miasto. Wręczone zostały także nagrody.

Na wniosek Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki” wyróżniony został Prezydent Janusz Gromek. Odznaka jest szczególnym honorowym wyróżnieniem przyznawanym przez Ministra Sportu i Turystyki.

Dyplom uznania Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego otrzymał Zarząd Portu Morskiego  Kołobrzeg Sp. z o.o. za szczególne zasługi i zaangażowanie w budowę oraz rozwój Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Dyplom wręczyła Pani Anna Mieczkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.  Zarząd Portu Morskiego  otrzymał także nagrody Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Kołobrzeg Sp. z o.o. za partnerską postawę i współpracę oraz za zrealizowanie inwestycji w ramach projektu „Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego” i wkład w rozwój turystyki w Województwie Zachodniopomorskim.

Nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg otrzymali SEA Development Sp. z o.o. za budowanie nowych produktów turystycznych i wyznaczanie kierunków działań promocyjnych;  Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy Mesko za  szczególną dbałość o jakość świadczonych usług oraz nieustanne dążenie do poszerzania oferty;  Fima Budowlano-Instalacyjna Sp. Jawna MAT – MAD za  wysoką jakość świadczonych usług oraz wypracowaną markę nagradzaną w konkursach;  Hotel Leda SPA**** za  szczególną dbałość o jakość świadczonych usług oraz wypracowaną markę nagradzaną w konkursach; Daniel Olas i Dawid Szkudlarek za osiągnięcie mistrzostwa w sztuce kulinarnej oraz promocję kołobrzeskich receptur na wielu konkursach.