Wielkość czcionki:

A A+ A++

W trzy dni dookoła świata z ITTF Warsaw

W trzy dni dookoła świata z ITTF Warsaw

 

To będzie największe spotkanie branży turystycznej w Polsce i pierwsze od czterech lat międzynarodowe turystyczne targi w stolicy. 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi ITTF Warsaw.

 

Przy organizacji International Tourism & Travel Fair Warsaw łączą siły Grupa MTP, największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej, i Polska Izba Turystyki, najstarszy samorząd gospodarczy w branży turystycznej. Grupa MTP organizuje od ponad 30 lat w Poznaniu targi Tour Salon.

 

- Poszerzamy naszą ofertę w obszarze targów turystycznych. Wspólnie z Polską Izbą Turystyki wypracowujemy nowe formaty – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Jestem przekonany, że ITTF Warsaw to kolejne wydarzenie w kalendarzu Grupy MTP, które wzmocni głos branży turystycznej i stanie się największą branżową imprezą w Polsce.

Wydarzenie będzie miało dwojaki charakter – częściowo stricte branżowy, częściowo przeznaczony dla publiczności. Towarzyszyć mu będą konferencje i spotkania poświęcone tematyce turystycznej, a także bogaty program wydarzeń dla zwiedzających. ITTF Warsaw powstaje we współpracy z najważniejszymi polskimi instytucjami i organizacjami branżowymi, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny.

- ITTF Warsaw to powrót do bezpośrednich spotkań biznesowych, których wszyscy jesteśmy spragnieni. Chcemy przywrócić to doroczne święto turystyki, które ma potencjał, by stać się największym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce. Tym bardziej że za projektem stoi doświadczenie Grupy MTP, Polskiej Izby Turystyki oraz zespołu, który od lat dba o promocję wystawców polskich i zagranicznych– przekonuje Paweł Niewiadomski, prezes zarządu Polskiej Izby Turystyki.

 

W targach wezmą udział wystawcy z Polski i zagranicy. Będą to m.in.: narodowe organizacje turystyczne; touroperatorzy i agenci turystyczni; linie lotnicze i firmy oferujące przewozy autokarowe; przedstawiciele obiektów noclegowych; firmy oferujące nowe technologie w turystyce; przedstawiciele turystyki uzdrowiskowej i medycznej, a także – miejsc-atrakcji turystycznych.

 

ITTF Warsaw Miedzynarodowe Targi Turystyczne odbędą się w dniach 16-18 marca 2023 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Więcej informacji na stronie:  www.ittfwarsaw.pl

 

Serdecznie zapraszamy!