Wielkość czcionki:

A A+ A++

V Forum Innowacji w Rzeszowie

V Forum Innowacji w Rzeszowie

27-28 maja 2014 roku w Rzeszowie odbyła się V edycja międzynarodowego wydarzenia Forum Innowacji.

Tematyka tegorocznego Forum Innowacji dotyczyła szeroko pojętej turystyki.

W wydarzeniach wzięło udział blisko tysiąc osób, przedstawicieli branży turystycznej, jednostek samorządowych i stowarzyszeń oraz uczelni, a także eksperci, specjaliści oraz reprezentanci wielu polskich i zagranicznych instytucji.

W trakcie obrad uczestnicy Forum Innowacji nawiązywali nowe kontakty, poznawali i dzielili się dobrymi praktykami w zakresie wielowymiarowych aspektów innowacji w turystyce. Wskazywali oni także stanowczo na problemy i bariery jakie stają na drodze innowacjom w poszczególnych sektorach turystyki.

Panel dyskusyjny: Turystyka uzdrowiskowa – między tradycją a nowoczesnością poświęcony był innowacjom w turystyce uzdrowiskowej oraz usługach spa i welnness. Europejski Związek Uzdrowisk reprezentował polski wiceprezes ESPA, Wojciech Fułek.       W swoim wystąpieniu omówił  zmiany w branży uzdrowiskowej, wynikające z wprowadzenia nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. W dyskusji brali udział m.in. przedstawiciele Węgier, polskich przedsiębiorstw uzdrowiskowych, samorządów i środowisk naukowych. Wojciech Fułek poinformował uczestników V Forum Innowacji, że kolejny, jubileuszowy Kongres ESPA odbędzie się w przyszłym roku po raz pierwszy w Polsce, w Sopocie i zaprosił zainteresowanych do wzięcia w nim udziału.

Dodatkowe informacje:

www.forum-innowacji.eu