Wielkość czcionki:

A A+ A++

Tourism and Events Expo - Patronat Honorowy SGU RP

Tourism and Events Expo - Patronat Honorowy SGU RP

W dniach 08-09.10.2015 roku odbędzie się I edycja wydarzenia Tourism and Events Expo (TEE) na terenie Expo Areny, Centrum Targowo – Konferencyjnego Warmii i Mazur w Ostródzie. Impreza ta jest nowoczesnym podejściem do rynku usług turystycznych z biznesową formułą (B2B), skierowaną do branży turystycznej i MICE.  Dzięki licznej grupie wystawców i zwiedzających zza granicy, będzie doskonałą promocją Polski na arenie międzynarodowej.

 

Dla odbiorców, TEE to niecodzienne wydarzenie umożliwiające nawiązanie kontaktów biznesowych poprzez szereg inspiracji turystycznych w postaci prezentowanych przez wystawców ofert.

 

Tourism and Events Expo to przede wszystkim formuła B2B, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę zarówno gościom z Polski, jak i zagranicy. Wystawcami będą hotele z całej Polski, centra kongresowe, hale sportowo-rekreacyjne lub widowiskowe, muzea, atrakcje turystyczne oraz biura promocji miast i regionów.

 

Odwiedzający (Profesjonalni Kupujący – Hosted Buyers) to głównie agencje eventowe, biura podróży organizujące wyjazdy biznesowe i motywacyjne, firmy konferencyjne i szkoleniowe, touroperatorzy z Euroregionu Bałtyk, tj. Danii, Rosji, Litwy, Szwecji, jak również przedstawiciele biur podróż z Holandii, Niemiec, Białorusi, Łotwy, Estonii, Finlandii, Norwegii, Czech czy Słowacji. Nowością na rynku polskim będzie organizacja profesjonalnej giełdy Hosted Buyers, podczas której wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych na zaaranżowanych spotkaniach.

 

Tematyka Torusim and Events Expo będzie skupiała się wokół takich zagadnień, jak: turystyka biznesowa (rynek MICE – Meetings, Incentives, Conferences, Events) turystyka medyczna, senioralna i przyjazdowa. Tourism and Events Expo to również zachęta dla Hosted Buyers do odwiedzenia Polski nie tylko ze względu na jej walory krajobrazowe, ale również atrakcyjne miejsce do uprawniania aktywnej turystyki.

Kontakt z Organizatorem

Dorota Plebanowicz

Menedżer Projektu

Tel. +48 691 800 534

e—mail:

 

Tourism and Events Expo