Wielkość czcionki:

A A+ A++

Termatalia Argentyna

Termatalia Argentyna

Tegoroczne TERMATALIA odbyły się między 2 do 4 października 2014 roku w Thermas the Rio Hondo w Argentynie. Miasto przekształcone zostało w centrum biznesowe dla sektora turystyki zdrowotnej, talasoterapii i SPA. W targach i spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele z ponad 20 krajów, zarówno z Europy, Azji i Ameryki.

TERMATALIA Argentyna organizowane są w ramach porozumienia instytucjonalnego pomiędzy Expourense (Fundacja Targów i Wystaw) i głównymi agencjami turystycznymi w Argentynie: Ministerstwem Turystyki, rządem kraju z Santiago del Estero, firmami gastronomicznymi i hotelami Federacji Republiki Argentyny (FEHGRA), Argentyńską Izbą Turystyki i Rady Termas de Rio Hondo.

TERMATALIA z punktu widzenia biznesowego promuje wymianę doświadczeń pomiędzy państwami, w celu uzyskania globalnej perspektywy rozwoju przemysłu termalnego, uzdrowisk i spa. Termatalia od wielu lat kontynuuje wspieranie kultury wody w celu zwiększania liczby klientów na cały świecie.

Na stoisku wystawowym ESPA były promowane również polskie uzdrowiska. Materiały przekazane przez SGU RP firmie Expourense cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi.

IX Międzynarodowy Zlot Miłośników Wód i Term był doskonałą okazją do spotkania wykładowców i ekspertów z branży całego świata. Dodatkowo zorganizowane zostały warsztaty z touroperatorami oraz międzynarodowa degustacja wód.

Więcej informacji