Wielkość czcionki:

A A+ A++

Europejski Kongres Spa "S.M.A.R.T. SPA Manager" w Krakowie

Europejski Kongres Spa

Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP zostało ponownie partnerem Europejskiego Kongresu Spa!

21 kwietnia 2018r. w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Spa – prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej spa. Już po raz drugi wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE.

 

Dzięki temu profesjonaliści całej branży wellness & beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę oraz inspiracje, które pomogą rozwinąć skrzydła w biznesie spa & wellness.
Europejski Kongres Spa to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących praktycznej wiedzy i konkretnych narzędzi do świadomego i efektywnego zarządzania biznesem. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak mądrze zarządzać przychodami, opracowywać skuteczne strategie sprzedaży – także w social media – i orientować się w najnowszych branżowych trendach. Bycie S.M.A.R.T. SPA managerem to także umiejętność budowania relacji z innymi ludźmi. Jak być partnerem dla swoich pracowników? Jak zbudować lojalny zespół prawdziwych pasjonatów? I wreszcie – jak poznać swoich klientów i spełnić ich oczekiwania? Na te wszystkie pytania odpowiedzą eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorzy wiodących europejskich spa oraz biznesowi mentorzy z wieloletnim doświadczeniem. Na uczestników czeka spora dawka wiedzy, inspirujących wystąpień i oczywiście wiele okazji do nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych. Szczególnie, że w ramach karnetu uczestnicy mogą przez dwa dni korzystać z atrakcji Kongresu i Targów LNE.


Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongresspa.pl.
Najbardziej preferencyjne ceny obowiązują do końca lutego.

Folder EKSPA