Nabór wniosków 2017 – Monitoring

04.04.2017

Nabór wniosków 2017 – Monitoring

Dnia 3 kwietnia br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Wspieranie działalności monitoringu środowiska. Część I. Monitoring środowiska”. Celem projektu jest wspomaganie systemu zarządzania jakością środowiska oraz wspomaganie osłony hydrologicznej i meteorologicznej społeczeństwa i gospodarki. Dofinansowanie można pozyskać na badania realizujące…

Czytaj więcej

"Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand"

17.05.2016

 

Uprzejmie informujemy, że ogłoszony został  konkurs na dofinansowanie w ramach podziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących sektor usług prozdrowotnych.  

Szczegółowe informacje Czytaj więcej


"Europa to My"

08.06.2015

Jeśli znasz takie miejsce w Twojej okolicy, które zmieniło się dzięki unijnym dotacjom, to weź aparat, zrób kilka zdjęć, a następnie prześlij je wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia są przyjmowane od 8 czerwca do 3 lipca 2015 roku.

W Konkursie mogą brać osoby pełnoletnie. W przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez…

Czytaj więcej

Konkurs „PZU Trasy Zdrowia”

15.04.2014

Konkurs „PZU Trasy Zdrowia”

Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP zachęca gminy uzdrowiskowe do udziału w organizowanym przez Fundację PZU ogólnopolskim konkursie „PZU Trasy Zdrowia”.

Konkurs skierowany jest do samorządów lokalnych w gminach do 50 tysięcy mieszkańców. Celem konkursu jest stworzenie tras w Polsce, które będą miejscem spotkań, rekreacji a także szeroko pojętej aktywności fizycznej i edukacji prozdrowotnej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu…

Czytaj więcej

"Czas na ekologiczny hotel"

16.01.2014

Projekty doradczo-szkoleniowe pt.: „Klimatyczne uzdrowiska” oraz „Czas na ekologiczny hotel”. Projekty są realizowane przez Instytut Turystyki w Krakowie, Sp. z o.o., współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Czas na ekologiczny hotel” to projekt realizowany w okresie od grudnia 2013 r. do marca 2015 r., we współpracy z Krajową Agencją…

Czytaj więcej