"Opłata klimatyczna w obecnej formule to fikcja" - wywiad z dr. Janem Golbą

30.03.2018

W Dzienniku Gazecie Prawnej, wydaniu z dnia 28 marca 2018 r. (nr 62), ukazał się wywiad z dr. Janem Golbą — Burmistrzem Muszyny oraz Prezesem Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP, pod hasłem "Opłata klimatyczna w obecnej formule to fikcja".

Rozmowę przeprowadził Jakub Pawłowski.

Wywiad z dr. Janem Golbą — ZOBACZ

Czytaj więcej

Nie dla złych pomysłów "uzdrawiających" uzdrowiska

09.10.2017

Nie dla złych pomysłów

Fakty MAGAZYN GOSPODARCZY Nr 5 (89) opublikował wywiad z dr Janem Golba – Burmistrzem Muszyny oraz Prezesem Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Rozmowę przeprowadziła Magdalena Szczygielska.

Wywiad z dr Janem Golba – ZOBACZ

FAKTY  Magazyn Gospodarczy – ZOBACZ

Czytaj więcej

Wywiad magazynu "Wspólnota" z Janem Golba - Burmistrzem Muszyny

28.08.2017

Wywiad magazynu

Magazyn „Wspólnota“ (nr 16/1230) opublikował wywiad z dr Janem Golba – Burmistrzem Muszyny oraz Prezesem SGU RP. W rozmowie Sławomira Bukowskiego z Prezesem Zarządu SGU RP, możemy przeczytać o opłacie miejscowej oraz o konsekwencjach związanych z niewłaściwą konstrukcją przepisów ustawy uzdrowiskowej.

Wywiad z dr Janem Golba - Czytaj więcej


Prawo dusi uzdrowiska bardziej niż smog – Dziennik Gazeta Prawna

12.04.2017

Prawo dusi uzdrowiska bardziej niż smog – Dziennik Gazeta Prawna

W dniu 31 marca 2017 r. Dziennik Gazeta Prawna opublikował obszerny artykuł pn. Prawo dusi uzdrowiska bardziej  niż smog. Uzdrowiska chore od smogu i głuche od hałasu – dotyczący obecnej sytuacji z jaką borykają się polskie uzdrowiska. Współautor artykułu, Pan Jakub Pawłowski w obiektywny sposób przedstawia, sztywne i niedostosowane regulacje prawne, które daleko odbiegają od realiów i tym samym niekorzystnie wpływają na funkcjonowanie…

Czytaj więcej

Dziennik Rzeczpospolita: UNIEJÓW - Harmonijny rowój w zgodzie ze środowiskiem

20.10.2016

Dziennik Rzeczpospolita: UNIEJÓW - Harmonijny rowój w zgodzie ze środowiskiem

19 października 2016r. Dziennik Rzeczpospolita zamieścił artykuł o konkursie EKO HESTIA SPA współorganizowanym przez Grupę ERGO Hestia oraz Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP. Znajdziemy tu informacje zarówno o idei konkursu jak również o Laureacie I edycji Gminie Uniejów oraz o Grupie ERGO Hestia z Sopotu fundatorze nagrody…

Czytaj więcej