Firma Profitroom Partnerem Wiodącym XXVII Kongresu Uzdrowisk Polskich w Augustowie

27.04.2018

Firma Profitroom Partnerem Wiodącym XXVII Kongresu Uzdrowisk Polskich w Augustowie

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Celem jest zysk Hotelarzy.

Firma jest na rynku technologicznym już od 2008 roku. Przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Obecnie rozwiązania technologiczne firmy znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite. Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.  

W swojej działalności jest również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Firma doradza i tworzy konwertujące kampanie marketingowe w internecie.

Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu, dlatego projektowane są strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

Profitroom — ZOBACZ WIĘCEJ