Zaproszenie na IV Forum Gospodarczne Polonii Świata w Tarnowie

Zaproszenie na IV Forum Gospodarczne Polonii Świata w Tarnowie

W imieniu Economic Union of Poles in the World, Biura Informacji Gospodarczych Pegaz, Society of Polish American Travel Agents oraz władz miasta Tarnowa - zapraszamy do udziału w Forum Gospodarczym Polonii Świata oraz Gali Biznesu połączonej z obchodami 60-lecia SPATA w Polsce.

Tegoroczne Forum poświęcone będzie w głównej mierze branży turystycznej. Dyskutować będziemy o rozwoju, trendach i potencjale branży turystycznej w globalnej gospodarce w okresie zmian geopolitycznych i w czasach zagrożenia terroryzmem. Oceniać będziemy szansę Polski w segmencie „health and beauty” (uzdrowiska, sanatoria, medical SPA, kliniki…), „culinary tourism” (dziedzictwo kulinarne, agroturystyka) oraz „business travel” (targi, kongresy, misje gospodarcze).

Poprzez dyskusję, bezpośrednie rozmowy, propozycje samorządów, związków i organizacji, pragniemy zaangażować Polonię i ich lokalnych partnerów do jeszcze bardziej ekspansywnej promocji naszego Kraju i aktywnego udziału w kreowaniu wysokiej jakości Polskiej Marki Turystycznej w Świecie.

Nasi zagraniczni goście oczekują bezpośrednich kontaktów z polskimi operatorami i właścicielami obiektów turystycznych. Zainteresowani są nie tylko propozycjami operatorów, ale również ofertami inwestycyjnymi, które są w posiadaniu gmin turystycznych, w szczególności uzdrowiskowych.

Spodziewamy się touroperatorów z pięciu kontynentów. Gościć będziemy przedstawicieli biznesu z ponad 30 krajów, którzy m.in. są zainteresowani inwestycjami w branżę turystyczną. W trakcie Gali Biznesu celebrować będziemy 60-lecie Society of Polish American Travel Agents, największej i najstarszej organizacji turystycznej działającej poza granicami RP. Członkowie tej organizacji organizują w trakcie Forum w Tarnowie swój Zjazd, który zwoływany jest w takiej formie raz na 10 lat.  To wyjątkowa okazja na spotkanie z największymi touroperatorami z terenu Ameryki Północnej.

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie www.Polonia4um.com , zgłoszenie udziału dostępne jest po kliknięciu >>> REJESTRACJA.